عکس حیوانات

» عکس حیوانات
مطالب جدید موبایل و تبلت

  94/01/25 : لذت پرواز با پرندگان مهاجر + ویدیو 94/01/25 : دانلود بازی ویندوز فون حمله به زامبی ها با Dead Trigger 2 94/01/25 : دانلود نرم افزار ادعیه و زیارات با Doa 94/01/25 : نرم افزار پیش بینی وضعیت هوا با Persian Weather Forecast 94/01/24 : روند تکامل آرم کمپانی های تلفن همراه […]

 

جهت مشاهده اینجا کلیک نمایید
موضوع : عکس حیوانات
۲۵ فروردین ۹۴

عکس های خوشگل از حیوانات بامزه

hivanat-jaleb6

جهت مشاهده اینجا کلیک نمایید
موضوع : عکس حیوانات
۱۹ تیر ۹۲

تصاویری از سگ های زیبا

sag-hai-ziba

جهت مشاهده اینجا کلیک نمایید
موضوع : عکس حیوانات
۱۲ تیر ۹۲

عکس های زیبا از کبوترها

کبوتر یا در عامیانه کفتر به گروهی از پرندگان متوسط تا بزرگ جثه از خانواده کبوترسانان گفته می‌شود که به دو صورت وحشی و اهلی یافت می‌شود و رنگ‌ها و نژادهای مختلفی دارد که معروف‌ترین آن‌ها کبوتر خانگی، کبوتر چاهی و کبوتران خانگی وحشی شده است.

کبوتر

جهت مشاهده اینجا کلیک نمایید
موضوع : عکس حیوانات
۰۲ خرداد ۹۱

عکس هایی از گوشه کنار جهان

عکس های زیبا از گوشه کنار جهان رو براتون آماده کردیم که در این عکس ها رفتارهای مختلف مردم جهان را می بینیم

 گوشه کنار جهان

 

جهت مشاهده اینجا کلیک نمایید
۱۹ اردیبهشت ۹۱

تصاویری از حیوانات عجیب الخلقه

تصاویری از حیوانات عجیب الخلقه را در این مطلب از سایت عکس مکس پیکس مشاهده خواهید کرد

عجایب الخلقه

جهت مشاهده اینجا کلیک نمایید
۱۱ اردیبهشت ۹۱

تصاویر فیلم سینمایی قلاده های طلا

قلاده های طلا

جهت مشاهده اینجا کلیک نمایید
موضوع : عکس حیوانات
۰۷ اردیبهشت ۹۱

تصاویری از قناری های پرتقالی

قناری یک پرنده آوازخوان بومی جزایر قناری است که از خانواده سهره‌ ها می‌باشد.پرنده وحشی اغلب سبز و زرد می‌باشد و با رگه‌هایی مایل به قهوه‌ای در پشتش.در اسارت در رنگ‌های مختلف تکثیر شده است. طول این پرنده ۱۲.۵ سانتیمتر و فاصله نوک بال‌ها ۲۰ تا ۲۳ سانتیمتر و وزنش ۱۵ تا ۲۰ گرم است.پرنده نر سر بیشتر سبز و زرد دارد که بخش‌های زیرین زردتر است.شکم و بخش‌های مخفی زیر دم تقریبا سفید رنگ با مقداری خطوط تیره در اطراف هستند.و بخش‌های بالایی سبز و خاکستری با خطوط تیره هستند.ماده‌ها مانند نرها هستند اما سری خاکستری‌تر و سینه‏ و بخشهای زیرین زرد کم رنگ‌تر دارند.پرندگان جوان بیشتر قهوه‌ای با خطوط تیره هستند. قناری یک پرنده اجتماعی است که همراه با گروه زندگی کرده و هر جفت باهم لانه می‌سازند و از یک محدوده کوچکی دفاع می‌کنند.لانه فنجانی شکل این پرنده ۱ تا ۶ متر و اغلب ۳ تا ۴ متر بالاتر از سطح زمین و بر روی یک درخت یا بوته ساخته می‌شود.لانه در میان برگ‌ها بسیار خوب پنهان می‌شود و معمولاً روی انتهای یک شاخه و یا یک شاخه دوراهی ساخته می‌شود.لانه از شاخه‌های کوچک، خزه، علف و دیگر مواد گیاهی ساخته می‌شود و با مواد نرم مثل پر و مو پر می‌شود. تخم‌ها بین دی‌ ماه تا خردادماه در جزایر قناری گذاشته می‌شود.هر دوره تخم گذاری شامل ۳ یا ۴ و گه‌گاه تا ۵ تا هستند و هر ساله ۲ یا ۳ جوجه پرورش می‌یابد.پرنده ۱۳ یا ۱۴ روز روی تخم‌ها می‌خوابد و جوجه‌ها ۱۴ تا ۲۱ روز و معمولاً ۱۵ تا ۲۷ روز پر و بال درمی‌آورند. قناری‌ها با گروه تغذیه می‌کنند.آنها معمولاً در میان علف‌های روییده بر روی زمین کنکاش می‌کنند و از گیاهان نو رسته تغذیه می‌کنند.غذای اصلی آنها دانه گیاهانی مانند علف هرز و انجیر است.همچنین قناری‌ها از حشرات و سایر مواد گیاهی تغذیه می‌کنند. قناری اهلی اغلب به عنوان حیوان خانگی انتخاب می‌شوند.تکثیر آنها باعث بوجود آمدن قناری‌هایی با رنگ و شکل‌های مختلف گشته است.پرنده زرد بسیار متداول بود تا زمانی که قناری سرخ رنگ با استفاده از جفت گیری با سهره سرخ بوجود آمد.سابق بر این از قناری‌ها در معادن برای هشدار دادن در موقع نشت گازهای خطرناک استفاده می‌شد.همچنین این پرنده در پژوهش‌های علمی به طور گسترده بکار برده می‌شد.

قناری

جهت مشاهده اینجا کلیک نمایید
موضوع : عکس حیوانات
۲۹ فروردین ۹۱

عکس های دوست داشتنی از مرغ عشق ها

مرغ عشق در حالت کلی می توان به ۲گروه هلندی وساده تقسیم کرد که نژاد هلندی آن دو برابر بزرگتر از نژاد معمولی آن است که معمولا درکشورانگلستان نگهداری شده ودرایران هم موجود است ومرغ عشق اهلی، اندکی از همنوعان وحشی خود بزرگ‌تر است. طول بدن این پرنده بین ۱۶ تا ۲۰ سانتیمتر می‌باشد. عمر انواع وحشی آن ۱۰ تا ۱۴ سال و عمر نوع اهلی آن اغلب کمتر از ۵ سال است. البته در میان مرغ عشقهای اهلی گاه عمر ۱۱ ساله نیز مشاهده شده‌است. رنگ طبیعی این حیوان سبز چمنی می‌باشد انتهای پشت ٬سینه و شکم سبز می‌باشد.پشت سر ٬بالای شانه و روی بالها زرد همراه با خطهای سیاهی به صورت موجی می‌باشد.دو پر بزرگ از میان دمش بیرون آمده که آبی تیره‌اند.پرهای دم سبز بوده و دارای نوار زردی می‌باشد.صورت مرغ عشق تا گلو زرد روشن است و در انتهای صورتش لکه‌های بنفشی که ریش نامیده می‌شود وجود دارد.پلکها بسیار نازک هستند و از سمت پاین به بالا جمع می‌شوند.نوکش مانند طوطی سانان است و نوک پایینی کوچکتر از بالایی می‌باشد.

مرغ عشق

جهت مشاهده اینجا کلیک نمایید
موضوع : عکس حیوانات
۲۰ فروردین ۹۱

عکس سگ های نژاد ژرمن شپرد

ژرمن شپرد یکی از نژادهای سگ است. ژرمن شپرد یکی از نژادهای اصیل آلمانی است که برای اولین بار در سال ۱۸۹۹ ثبت گردید. سگی باهوش، شجاع و مناسب برای کارهای مختلف از جمله گله داری، نگهبانی، همراه خانواده، و جستجو و نجات است. قد تا شانه در نرها تا ۶۶ سانتی متر و در ماده‌ها تا ۶۱ سانتی متر است. طول عمر از ۱۰ تا ۱۲ سال است.

ژرمن شپرد

جهت مشاهده اینجا کلیک نمایید
موضوع : عکس حیوانات
۱۵ فروردین ۹۱

تصاویر زیبا از عقاب ها

عکس های بسیار زیبا از انواع عقاب های سر سفید در حال پرواز و رقص در هوا تصاویر عقاب ها را می توانید از سایت عکس مکس پیکس دانلود نمایید

عقاب

جهت مشاهده اینجا کلیک نمایید
موضوع : عکس حیوانات
۰۴ فروردین ۹۱
12


بزودی نرخ های تبلیغاتی درج خواهد شد

در صورت تمایل به تماس با ایمیل زیر تماس حاصل نمایید

meysam300@Yahoo.com